Skip to main content

Lærere

I kolonnen til venstre (under lærere) finner du en oversikt over lærerne ved Sandnes kulturskole. Her finner du også kontaktinfo til den enkelte lærer. Vi foretrekker at dere bruker mail dersom det ikke haster. 
Det er også mulig å ringe administrasjonen på tlf 519 21 520.

Her finner du kontaktinformasjonen til ledelsen og administrasjonen ved Sandnes kulturskole.

Agnes Dancke

Agnes Dancke

  • Ballett
  • Samtidsdans
  • Tåspiss fordyping
Anja Felbab

Anja Felbab

  • Piano
Anna Cecilia Johansson

Anna Cecilia Johansson

  • Bratsj
  • Fiolin
Cathrine Gilje

Cathrine Gilje

  • Visuell kunst
Cecilia Lind-Bjørnerud

Cecilia Lind-Bjørnerud

  • Skolekorps
Clive Zwanswiniski

Clive Zwanswiniski

  • Baryton
  • Euphonium
  • Trombone
  • Tuba
Ella Karin Snobl

Ella Karin Snobl

  • Sang
  • Skolekor
Erlend Bratlie

Erlend Bratlie

  • Saxofon
  • Skolekorps
Evgeniya  Leonova

Evgeniya Leonova

  • Fagott
Ewa Karolina Rodziewicz

Ewa Karolina Rodziewicz

  • Visuell kunst
Gelvin Wilches  Herrera

Gelvin Wilches Herrera

  • Drama og teater
  • Dramalek
Gry Hege Rinaldo

Gry Hege Rinaldo

  • Kunstfag 60+ Tegning
  • Kunstfag 60 + Maling
Gunvald Andreas Hagen

Gunvald Andreas Hagen

  • Datamusikk
  • Piano
  • Keys
  • Bandskole Sandnes
  • FoTa Musikk
  • Demenskor
Gøril Johannessen

Gøril Johannessen

  • Fløyte
Hanne Marthe Grønneberg-Wick

Hanne Marthe Grønneberg-Wick

  • Trompet
Harald Sævik

Harald Sævik

  • Piano
Hoang Vy Le

Hoang Vy Le

  • Street dance
Ingrid Hyldmo

Ingrid Hyldmo

  • Fløyte
Ingrid Lund Iversen

Ingrid Lund Iversen

  • Klarinett
Jakob Yttredal

Jakob Yttredal

  • Slagverk/Rytmisk
  • Slagverk/korps klassisk
  • Slagverk 3. klasse
Jenny Storm Nielsen

Jenny Storm Nielsen

  • Sang
  • Skolekor
Jøran Ravndal

Jøran Ravndal

  • Jazzdans
  • Samtidsdans
  • FoTa dans
Kjersti Nilsen

Kjersti Nilsen

  • Fiolin
  • SK Ung Symfoni
  • SK Unge Strykere
  • Piano trio
  • FoTa Musikk
  • FoTa-fredager
Ksenia Shchetneva

Ksenia Shchetneva

  • Barnedans
  • Jazzdans
  • Ballett
  • Jazzdans fordypning
  • Ballett fordypning
Lena Wegemo

Lena Wegemo

  • Piano
  • Piano duo
Liv Eiene

Liv Eiene

  • Visuell kunst
Liv Huisman-Aase

Liv Huisman-Aase

  • Drama og teater
Magny Tjelta

Magny Tjelta

  • Visuell kunst
Malgorzata Ofstad

Malgorzata Ofstad

  • Fiolin
  • SK Asp.ork.
Maren Danielsen

Maren Danielsen

  • Barnedans
  • Jazzdans
Mari-Anne Sagland

Mari-Anne Sagland

  • Piano
Maria Angelica Andreassen

Maria Angelica Andreassen

  • Jazzdans
  • Street dance
Maria E. Edland

Maria E. Edland

  • Sang
  • SK Juniorkor
  • Vokal (Forsand)
Marianne Frantzen Hagen

Marianne Frantzen Hagen

  • Piano (Forsand)
  • Visuell kunst, 1-3 trinn
  • Vokal (Forsand)
  • Den Kule Kua
Marianne Hatleskog Munthe-Kaas

Marianne Hatleskog Munthe-Kaas

  • Fiolin
  • SK Asp.ork.
Marit Kristine S Risnes

Marit Kristine S Risnes

  • Sang
Mark Hunter

Mark Hunter

  • El. gitar
  • Gitar
  • ATO-M
Mark D. Ippolito

Mark D. Ippolito

  • Kornett
  • Trompet
Michaela Tetens

Michaela Tetens

  • Piano
  • Pianogruppe
  • Piano trio
  • FoTa Musikk
Milton Rolando Baldizon Pernillo

Milton Rolando Baldizon Pernillo

  • Piano
  • Piano (Forsand)
Nataliia  Cross

Nataliia Cross

  • Piano
  • Pianogruppe
Nils Petter Devold Midtun

Nils Petter Devold Midtun

  • Foto og film
Oda Aleid Stensrud

Oda Aleid Stensrud

  • Jazzdans
  • Ballett
  • Street dance
Olav Stener Olsen

Olav Stener Olsen

  • Cello
Ole Andre Bergem

Ole Andre Bergem

  • Slagverk/Rytmisk
  • Musikk/Teknikk
  • Bassgitar (Forsand)
  • Slagverk (Forsand)
  • Bandskole Forsand
Per Egil Vang

Per Egil Vang

  • Band for elever med funksjonsvariant
  • Piano
  • SK Barnekor
  • Dagtidskoret
Petro Sokach

Petro Sokach

  • Cello
  • SK Asp.ork.
Quyen Therese  Von Baumgarten

Quyen Therese Von Baumgarten

  • Gitar
Ragnar K. Heier  Hovd

Ragnar K. Heier Hovd

Ragnhild Margretha T. Krüger

Ragnhild Margretha T. Krüger

  • Visuell kunst, 1-3 trinn
  • Den Kule Kua
  • Kreativ verkstad
Randi Tveit Egeland

Randi Tveit Egeland

  • Sang
  • SK Barnekor
  • Dagtidskoret
  • Demenskor
Rannveig Matre Gjedrem

Rannveig Matre Gjedrem

  • Jazzdans
  • Ballett
  • Dans (Forsand)
  • Tåspiss intro
Renate Engevold

Renate Engevold

  • Fiolin
Rivo Noarivelo

Rivo Noarivelo

  • El. gitar
  • Gitar
  • Slagverk/Rytmisk
  • Bandskole Sandnes
  • Musikkgruppe (Forsand)
  • Bassgitar (Forsand)
  • Gitar (Forsand)
  • El-gitar Forsand
Ruth Trepekuniene

Ruth Trepekuniene

  • Skolekor
  • Skolekorps
Saulius Trepekunas

Saulius Trepekunas

  • Saxofon
  • Skolekor
  • Skolekorps
Sergei Medvedkov

Sergei Medvedkov

  • Street dance
  • Street dance fordypning
Silvia  Magalhaes

Silvia Magalhaes

  • Drama og teater
Sindre Lyslo

Sindre Lyslo

  • Fiolin
  • SK Asp.ork.
  • SK Unge Strykere
Stacey J. Dixon

Stacey J. Dixon

  • Obo
Thorbjørn André Bilstad Olsen

Thorbjørn André Bilstad Olsen

  • Bassgitar
  • El. gitar
  • Gitar
Tone Stang Våland

Tone Stang Våland

  • Valthorn
Torbjørn Bakker

Torbjørn Bakker

  • Klarinett
  • Klarinettkor
  • Skolekorps
Tore Koppang

Tore Koppang

  • Althorn
  • Baryton
  • Kornett
  • Trekkspill
  • Trompet
Torhild Nødland

Torhild Nødland

  • Skolekor
Tuva Ystad Gederø

Tuva Ystad Gederø

  • Viva
Ulvi Hasanli

Ulvi Hasanli

  • Fiolin
Vidar Kenneth Johansen

Vidar Kenneth Johansen

  • Klarinett
  • Saxofon
  • Skolekorps