Skip to the content
Menu

Lærere

Agnes Dancke

Jazzdans og klassisk ballett

Anita W. Dahl

Musikkbarnehage
Musikk fra livets begynnelse
Fløytegrupper

Anja Felbab

Piano

Carole Marie Harris

Fiolin

Cathrine Gilje

Visuell kunstfag

Cecilia Lind-Bjørnerud

Korpsdirigent
Kordirigent

Ella Karin Snobl

Vokal
Kordirigent

Erlend Bratlie

Saksofon
Korps

Evgeniya Leonova

Fagott

Ewa Karolina Rodziewicz

Frida Gilje

Tuba
Baryton
Euphonium

Frode Brundtland

Gitar
Trombone
Baryton

Gunvald Andreas Hagen

Piano
Keyboardgruppe

Guro Amundsen

Jazzdans og streetdance

Gøril Johannessen

Fløyte

Hanne Marthe Grønneberg-Wick

Korps

Harald Sævik

Piano

Ina Marie Solberg Cyrus

BarneFolk

Ingrid Hyldmo

Fløyte

Ingrid Lund Iversen

Klarinett
Klarinettkor

Jenny Storm Nielsen

Vokal
Kordirigent

Jøran Ravndal

Jazzdans, samtidsdans og klassisk ballett

Kari Miller

Cello

Katarina Svendsen

Cello

Kine Marie Øglend

Drama

Kjersti Nilsen

Fiolin
Sandnes Kulturskole Unge strykere
Sandnes Kulturskole Ung Symfoni

Ksenia Shchetneva

Lena Wegemo

Piano
Orgel

Liv Eiene

Visuell kunstfag

Liv Huisman-Aase

Drama

Magny Tjelta

Visuell kunst

Malgorzata Ofstad

Fiolin
Aspirantorkesteret

Maren Danielsen

Jazzdans, klassisk ballett og barnedans

Marianne Hatleskog Munthe-Kaas

Fiolin

Marit Kristine S Risnes

Vokal

Marius Munthe-Kaas

Slagverk
Datamusikk

Mark Hunter

Gitar
Musikkterapi
Tilpasset opplæring

Mark D. Ippolito

Kornett
Trompet
Messingensemble

Michaela Tetens

Piano
Pianolek
Klavertrio

Milton Rolando Baldizon Pernillo

Piano

Minna Anneli Suojoki

Mona Anita Nesse

Fiolin
Suzukigruppe
Kordirigent

Nora Myrset Asheim

Fiolin
Strykeensemble

Ole Andre Bergem

Slagverk

Oscar Alvestad Harboe

Gitar
Bass
Kontrabass

Paulo Fernandes

Jazzdans, Klassisk ballett og barnedans

Per Egil Vang

Piano
Rock`n rålls

Petro Sokach

Cello
Sandnes Kulturskole Unge Strykere
Sandnes Kulturskole Ung Symfoni

Quyen Therese Von Baumgarten

Gitar

Ragnar K. Heier Hovd

Bratsj
Fiolin
Strykekvartett

Ragnhild Margretha T. Krüger

Kunst og håndverk

Randi Tveit Egeland

Kordirigent

Rannveig Berrefjord

Jazzdans, klassisk ballett og samtidsdans

Rivo Noarivelo

Gitar
Bandskole

Ruth Trepekuniene

Saulius Trepekunas

Korps
Hommersåk skolekorps

Sergei Medvedkov

Streetdance

Silvia Magalhaes

Sindre Lyslo

Fiolin
Sandnes Kulturskole Unge Strykere

Stacey J. Dixon

Obo

Stig Valnumsen

Gitar og bandskole

Sylvelin Vatle

Thor Øyvind Nordby

Trombone
Baryton
Bogafjell skolekorps
Sandved skolekorps
Hommersåk skolekorps

Tone Kielland Smith

Piano
Hardingfele

Tone Stang Våland

Valthorn

Torbjørn Bakker

Klarinett
Klarinettkor
Austrått skolekorps

Tore Koppang

Kornett
Trompet
Trekkspill 
Torader

Tuva Færden

BarneFolk

Tuva Ystad Gederø

Kordirigent

Ulvi Hasanli

Fiolin
Bratsj

Vidar Kenneth Johansen

Klarinett
Saksofon
Hana skolekorps

Fant du

det du søkte etter?

Nei - kontakt oss på telefon eller mail.

Ny søknadsfrist: 1. juni - Søk nå!