Skip to the content
Menu

Timeplan dans

DANSESAL B111

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1530-1630

Streetdance

8.-9. kl.

Nivå 1-2

Sergei

Fullt

 

1600-1730

Streetdance 

Fra 9. kl.

Nivå 3

Sergei

Ledig

 

1530-1630

Ballett

1.kl

 

Paulo

Ledig

 

1530-1630

Ballett

fra 7.kl.

Nivå 1

Paulo

Ledig

 

1600-1700

Jazzdans

1.-2. kl.

Ksenia

Fullt

 

 

1630-1730

Streetdance 

6.-7. kl.

Nivå 1-2

Sergei

Fullt

 

 

1730-1830

Streetdance

5.-6. kl.

Nivå 1

Sergei

Fullt

 

 

1630-1715

Barnedans - gutter

Paulo

Ledig

 

 

 

1630-1715

Barnedans

Paulo

Ledig

 

 

 

 

1700-1800

Ballett 

2.-3. kl.

Ksenia

Ledig

 

 

 

1800-1900

Streetdance

fra 7. kl.

Nivå 2

Sergei

Ledig

 

 

 

1745-1845

Jazzdans

2-3 kl.

Nivå 1

Paulo

Ledig

 

 

1730-1830

Street

1.kl.

Paulo

Ledig

 

 

 

1800-1915

Jazzdans

Fordypning

fra 5.kl.

Ksenia

Ledig

 

 

 

 

 

 

 

 

DANSESAL B210

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1515-1630

Jazzdans

8-9 kl

Nivå 2

Maren

Fullt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1530-1630

Streetdance

5.-6.kl.

Nivå 2

Sergei

Ledig

 

 

 

1600-1700

Ballett

3.-4. kl.

Nivå 1

Jøran

Ledig

 

 

 

1630-1715

Barnedans

Maren

Fullt

 

 

 

 

 

 

 

1630-1715

Barnedans

Stine

Fullt

 

 

 

 

 

 

 

1630-1730

Streetdance

8.-9.kl.

Nivå 2.-3.

Sergei

Fullt

 

 

 

 

 

1630-1730

Streetdance

4.klasse

Nivå 1

Sergei

Ledig

 

 

 

 

 

1745-1900

Samtidsdans

Fra 3.kl.

Nivå 1

Jøran 

Ledig 

 

 

 

 

 

1730-1830

Jazzdans

2 - 3.kl

Maren

Ledig

 

 

 

 

1730-1830

Jazzdans

4.klasse

Nivå 1.

Stine

Ledig

 

 

 

1800 -1900

Streetdance

5.kl.

Nivå 1

Sergei

Fullt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1830-1930

Jazzdans

4-5 kl.

Nivå 1

Maren

Fullt

 

 

 

 

1830-1930

Jazzdans 

6.-7. kl.

Nivå 1-2

Stine

Fullt

 

 

 

 

1900 - 2015

Streetdance

fra 9.kl.

Nivå 2

Sergei

Fullt

 

 

 

 

1830-1930

Ballett

5-6 kl.

Nivå 1

Ksenia

Ledig

 

 

 

 

 

 

DANSESAL F110

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1515-1630

Ballett Fordypning

5.-7.kl.

Rannveig

Ledig

 

 

 

 

 

 

1630-1730

Ballett

3-4 kl.

Nivå 1

Jøran

Ledig

 

 

 

1515-1645

Ballett /Tåspiss

Nivå 3

Agnes

opptak i samråd med egen lærer

 

 

 

1630-1730

Jazzdans

3.-4.kl.

Rannveig

Fullt

 

 

 

 

1630-1730

Jazz

4.-5.kl.

Nivå 1

Jøran

Ledig

 

 

 

1730-1830

Ballett

Fordypning

Fra 8.kl.

Jøran

Fullt

 

 

 

1645-1815

Samtidsdans

Fra 7.kl.

Nivå 2

Agnes

Få ledige

 

 

 

 

1800-1930

Ballett

tåspiss intro

Fra 8.kl.

Rannveig 

Fullt

 

 

 

1730-1830

Ballett

1.kl.

Jøran

Ledig

 

 

 

 

1900-2100

FoTaDANS

(fordypning/talent)

Jøran

 

Egen opptaksprøve 

 

 

 

1815 - 1945

Samtidsdans

Fra 8.kl.

Nivå 3

Jøran

Ledig

 

 

 

 

1930-2100

Jazzdans

Fra 8.kl.

Nivå 3

Rannveig

Få ledige

 

       

 

DANSESAL F111

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1530-1700

Jazzdans

Fra 8.kl

Nivå 2

Ksenia

Fullt

 

 

 

 

 

 

 

1630-1730

Ballett

2.- 3.kl.

Nivå 1

Ksenia

Fullt

 

 

 

 

 

 

 

1530-1630

Streetdance

6.-7. kl.

Nivå 1

Stine

Ledig

 

 

 

 

 

 

 

1630-1730

Ballett

4.-5. kl.

Nivå 1

Ksenia

Fullt

 

 

 

 

 

 

 

 

1700-1800

Streetdance

5.-8.kl

Nivå 1

Ksenia

Ledig

 

 

 

1730-1900

Ballett

fra 7. kl.

Nivå 2/3

Ksenia

Fullt

 

 

 

1630-1730

Streetdance

2.kl.

Nivå 1

Stine

Fullt

 

 

 

1730-1830

Jazzdans

5.-6. kl.

Nivå 1

Ksenia

Fullt

 

 

 

 

1830-1930

Street

5. kl.

Nivå 1

Ksenia

Fullt

 

1915-2045

Ballett

fra 8.kl.

Nivå 3

Ksenia

Ledig

 

1800-1900

Streetdance 

3.klasse

Stine

Fullt

 

 

1830-1930

Ballett

5-6 kl.

Nivå 2

Ksenia

Fullt

 

 

1930-2100

Jazzdans

fra 7. kl.

Nivå 2

Ksenia

Ledig

 

 

 

1900-2000

Jazzdans

7. kl.

Nivå 1

Stine

Ledig

 

 

   

 

 

 

 

Fant du

det du søkte etter?

Nei - kontakt oss på telefon eller mail.