Skip to the content
Menu

Timeplan dans

DANSESAL B111

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1515-1630

Jazzdans

7-8 kl

Nivå 2

Paulo

Fullt

 

1600-1730

Streetdance (gutter)

Fra 7 kl.

Nivå 3

Sergei

Få plasser

 

1530-1630

Ballett

4-5 kl.

Nivå 1

Paulo

Ledig

 

1515-1630

Ballett

6-7 kl.

Nivå 1

Paulo

Få ledige

 

1600-1700

Jazzdans

1-2 kl.

Ksenia

Ledig

 

 

1630-1715

Barnedans

Paulo

Fullt

 

 

1730-1830

Streetdance

4-5 kl.

Nivå 1

Sergei

Fullt

1630-1715

Barnedans

Paulo

Fullt

 

 

1630-1715

Barnedans

Paulo

Fullt

 

 

1700-1800

Ballett 

2 kl.

Ksenia

Fullt

 

1730-1830

Jazzdans

2.kl

Paulo

Ledig

 

 

 

1730-1830

Jazzdans

2 kl.

Nivå 1

Paulo

Ledig

 

1730-1830

Ballett

2 kl.

Paulo

Få ledige

 

 

1800-1900

Ballett

4-5 kl.

Nivå 1

Ksenia

Ledig

 

1830-1930

Jazzdans

3-4 kl.

Nivå 1

Paulo

Fullt

 

1830-1930

Ballett

5-7 kl.

Nivå 1

Paulo

Ledig

1830-1930

Ballett

4-5 kl.

Nivå 1

Paulo

Få ledige

 

 

DANSESAL B210

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1530-1630

Streetdance

Fra 8 kl.

Nivå 1

Sergei

Fullt

 

1530-1630

Jazzdans

6-7 kl.

Nivå 1

Paulo

Få ledige

 

1530-1630

Streetdance

4-5 kl.

Nivå 1

Guro

Få ledige 

 

1530-1630

Streetdance

7-8 kl.

Nivå 2

Sergei

Fullt

 

1530-1630

Ballett

fra 5 kl.

Nivå 1

Jøran

Ledig

 

1630-1730

Streetdance

5-6 kl.

Nivå 1

Sergei

Fullt

 

1630-1715

Barnedans

Paulo

Fullt

 

 

 

1630-1730

Streetdance

1 kl.

Guro

Fullt

 

 

1630-1730

Ballett

3 kl.

Ksenia

Fullt

 

 

1630-1730

Jazzdans

2-3 kl.

Jøran

Ledig

 

 

1800-1900

Streetdance (gutter)

Fra 5 kl.

Nivå 2

Sergei

Fullt

 

 

1730-1830

Jazzdans 

3-4 kl.

Nivå 1

Paulo

Få ledige

 

 

1800-1900

Streetdance

4 kl.

Nivå 1

Sergei 

Fullt

 

 

1730-1830

Jazzdans

4 kl.

Nivå 1

Ksenia

Fullt

 

 

1745-1900

Samtidsdans

Fra 7 kl.

Nivå 1

Jøran 

Ledig

 

 

1900-2015

Streetdance

Fra 8 kl.

Nivå 3

Sergei

Fullt

 

 

 

 

1830-1930

Jazzdans

5-6 kl.

Nivå 1

Paulo

Få ledige

 

 

 

 

1900-2000

Streetdance

Fra 8 kl.

Nivå 2

Sergei

Fullt

 

 

 

 

1830-1930

Ballett

5-6 kl.

Nivå 1

Ksenia

Ledig

 

 

 

 

 

 

DANSESAL F110

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1515-1630

Ballett

6-8 kl.

Nivå 2

Rannveig

Fullt

1630-1730

Jazzdans

3-4 kl.

Jøran

Ledig

 

1630-1730

Ballett

3-4 kl.

Jøran

Ledig

 

   

1630-1730

Jazzdans

2 kl.

Rannveig

Ledig

1730-1900

Samtidsdans

Nivå 3

Jøran

Fullt

1730-1830

Ballett

2 kl.

Jøran

Få ledige

   

1800-1930

Ballett 

Nivå 3

Rannveig 

 

Fullt

 

 

 

1910-2040

Ballett

Fra 8 kl.

Nivå 2

Jøran

Fullt

 

 

 

1900-2100

FoTaDANS

(fordypning/talent)

Jøran

 

Egen opptaksprøve 

 

 

 

   

1930-2100

Jazzdans

Nivå 3

Rannveig

Fullt

       

 

DANSESAL F111

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

1515-1630

Jazzdans

Fra 8.kl

Nivå 2

Guro

Få ledige

 

 

 

 

 

 

1630-1730

Ballett

1.kl

Ksenia

Ledig

 

 

 

 

 

 

 

1515-1630

Jazzdans

Fra 7.kl

Nivå 1/2

Rannveig

Fullt

 

 

 

 

 

 

1515-1645

Ballett 

Nivå 3

Agnes

opptak i samråd med egen lærer

 

 

 

 

 

 

 

1630-1730

Streetdance

6 kl.

Nivå 1

Guro

Få ledige

 

1730-1845

Ballett

6-8 kl.

Nivå 2

Ksenia

Fullt

 

1630-1730

Jazzdans 

1 kl.

Rannveig

Fullt

 

 

1645-1815

Samtidsdans

Fra 7 kl.

Nivå 2

Agnes

Få ledige

 

 

1800-1900

Streetdance

4-5 kl.

Nivå 1

Guro

Få ledige

1915-2045

Ballett

Nivå 3

Ksenia

Full

 

1800-1900

Samtidsdans

3-6 kl.

Nivå 1

Rannveig

Ledig

   

1900-2015

Jazzdans

7-8 kl.

Nivå 1

Guro 

Få ledige 

 

 

1900-2015

Jazzdans

Fra 10.kl.

Nivå 1 

Rannveig 

Ledig

 

   

 

Whitebox B233

Mandag Tirsdag Onsdag Torsdag Fredag

 

 

1700-1800

Streetdance 

7-8 kl.

Nivå 2

Sergei

Fullt

 

 

 

 

 

 

1800-1900

Streetdance 

2.klasse

Guro

Fullt

 

 

 

 

1900-2000

Jazzdans

5-6 kl.

Nivå 1

Guro

Få ledige plasser

 

 

   

 

 

 

Fant du

det du søkte etter?

Nei - kontakt oss på telefon eller mail.