Skip to the content
Menu

Vaktplan

VAKTSKJEMA FORDELING FORELDREHJELPERE KULTURHUSET

 

(denne informasjonen er også sendt til alle foreldrehjelpere på mail)

 

TORSDAG 31.03. KL 1800-1945 og

LØRDAG 02.04. KL 1430-1630

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Sergei)

Nagel Nøglegaard Karlsen

INSPISIENT (Ksenia)

Johanne Gilje Rossavik

BRANNVAKT LILLESAL (Stine)

Elma Ottarsdottir

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Stine)

Nora og Elise Halvorsen

SMINKEGARDEROBEHJELP (Jøran)

Sanne Trenum Lillestølen

VAKT GARDEROBEGANG (Jøran)

Helle Hansen Eikeberg

VAKT Jazzdans Tirsdager 17.30 i B210 Stine 

Hedvig Aukland Endresen

VAKT Jazzdans Tirsdager 17.30 i B210 Stine 

Serine Dalene Dyrkorn

VAKT Streetdans onsdag kl.18 født 2011 B210 Sergei  

Marius Gudvangen Berge

VAKT Streetdans onsdag kl.18 født 2011 B210 Sergei  

Madikken Gramstad Thorsen

VAKT Street onsdag kl.1630 født 07/08 B210 Sergei 

Julie Ravndal-Vatne

VAKT Jazzdans Tirsdager født 09/10 kl. 18.30 i B210 Stine 

Thea Narten Rødland

VAKT Jazzdans Tirsdager født 09/10 kl. 18.30 i B210 Stine 

Karen Martine Bøhn

VAKT Street mandag kl.18 født 08/09 B111 Sergei 

 

 

 

Andreas Ølberg Klungland

 

 

FREDAG 01.04. KL 1630-1830 og

SØNDAG KL 1430-1730

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Jøran, Ksenia)

Sonja Gismarvik Haaland

INSPISIENT (Ksenia, Agnes)

Mathea Nærheim

BRANNVAKT LILLESAL (Guro)

Sigrunn Faag

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Guro)

Vera Nymark Riskild

SMINKEGARDEROBEHJELP (Agnes, Jøran)

Anna Leonora Engelsvoll

VAKT GARDEROBEGANG (Jøran)

Benedikte Ruud Herikstad

VAKT Jazz nivå 3 mandager 19:30 F110 Ksenia 

Vilde Balle Aasland

VAKT Street tirsdag kl.1600 fra 9.klasse B111 Sergei  

Loyd Haugsdal

VAKT Jazz nivå 2 født 07-09 Mandag kl 19.30 F111 Guro 

Thea Charlotte Falk Irmscher

VAKT Samtidsdans Nivå 1 født 09/12 Fredag 17.00 B210 Jøran

Tuva Storlid Knutsen

VAKT Ballett født 12/13 Fredag 16.00 B210 Jøran 

Noomi Goitom Tekeste

VAKT Ballett født 12/13 Fredag 16.00 B210 Jøran 

Maria Pahapill

VAKT Ballett nivå 2/3 tirsdager 17:30 F111 Ksenia

Ine Gabrielle Tabili Refsland

VAKT Jazzdans født i 13/14 Onsdag kl.17:45 B111 Paulo 

Marika Sulej

VAKT Jazzdans født i 13/14 Onsdag kl.17:45 B111 Paulo 

Kamilla Madsen

 

 

FREDAG 01.04. KL 1815-2015 og

SØNDAG KL 1730-1930

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Sergei)

Einar Van Zanten

INSPISIENT (Ksenia)

Emma van Teeffelen

BRANNVAKT LILLESAL (Guro)

Amalie Borghov

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Guro)

Karina Gulbe

SMINKEGARDEROBEHJELP (Jøran)

Dina Alexandra Tessem

VAKT GARDEROBEGANG  (Jøran)

Lilly Steinskog

VAKT Jazz nivå 3 mandager 19:30 F110 Ksenia 

Frida Eik Sætren

VAKT Street tirsdag kl.1600 fra 9.klasse B111 Sergei  

Sami Mcintosh Mchika

VAKT Jazz nivå 2 fra 8. klasse Mandag kl 15.30 F111 Guro  

Oda Grahl-Jacobsen

VAKT Samtidsdans Nivå 1 født 09/12 Fredag 17.00 B210  Jøran

Ada Vagle Zorlu

VAKT Ballett født 12/13 Onsdag 16.30 F110 Jøran

Mathilde Sofie Edvardsen

VAKT Ballett født 12/13 Onsdag 16.30 F110 Jøran

Elisha Lois Sembrano

VAKT Ballett nivå 2/3 tirsdager 17:30 F111 Ksenia 

Oda Fjermestad Helgesen

VAKT Jazz født 12/13 mandager 16:30 F110 Ksenia 

Maja Haavik

VAKT Jazz født 12/13 mandager 16:30 F110 Ksenia 

Tuva Marlene B. Hobberstad

 

 

LØRDAG 02.04. KL 0830-1130

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Jøran/Ksenia)

Hanne Knudsen

INSPISIENT (Agnes/Ksenia)

Julie Aksland

BRANNVAKT LILLESAL (Agnes, Ksenia)

Hanne Haugland

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Jøran)

Nora Sirevåg Tvedt

SMINKEGARDEROBEHJELP (Maren)

Johanne Vedaa (jazz hos Maren)

VAKT GARDEROBEGANG (Maren)

Mina Sæverud Eiane (jazz hos Maren)

VAKT Street dance 09-10 onsdager kl 1530 i F111 Guro 

Malena Lorentzen Vegstein

VAKT Barnedans mandag kl.1630-1715 i B210 Maren 

Ane Line Engelsvoll

VAKT Barnedans mandag kl.1630-1715 i B210 Maren 

Selja Voll Kviljo

VAKT Jazz 2.-3.klasse mandag kl.1730-1830 i B210 Maren 

Sigrid Kvam Hegre

VAKT Jazz 2.-3.klasse mandag kl.1730-1830 i B210 Maren 

Alva Overskott Hemsen

VAKT Ballett født 13/14 fredager kl 17:00 B111 Ksenia 

Sara Lovra Taylor

VAKT Ballett født 13/14 fredager kl 17:00 B111 Ksenia 

Aureja Juskauskaite

VAKT Ballett født 10/11 torsdager kl 18:30 F111 Ksenia

Olivia Heigre Hausken

VAKT Ballett født 10/11 torsdager kl 18:30 F111 Ksenia

Lydia Kvammen

 

LØRDAG 02.04. KL 1130-1430

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Sergei)

Tallak Svendsen

INSPISIENT (Agnes)

Ina Hagalid

BRANNVAKT LILLESAL (Stine)

Alma Albrektsen Øye

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Ksenia, Paulo, Maren, Agnes)

June Anonsen

SMINKEGARDEROBEHJELP (Paulo, Maren, Agnes)

Marie Sirevåg Tysdal

VAKT GARDEROBEGANG (Maren)

Helene Fuglestad (jazz hos Maren)

VAKT Barnedans Tirsdager kl. 16.30 i B210 Stine 

Mille Nordgarden-Kristiansen

VAKT Barnedans Tirsdager kl. 16.30 i B210 Stine 

Karoline Rørheim 

Vakt Street mandag kl.18 i B111 Sergei

Ole Klemp Stephansen

VAKT Street torsdag kl.1630 født 2012 B210 Sergei 

Linnea Vindenes-Amdal

VAKT Street torsdag 1630 født 2012 B210 Sergei 

Sara Ødegård Markussen

VAKT Street mandag kl.1630 født 09/10 B111 Sergei 

Nora Kalleberg Fuglestad

 

VAKT Street mandag B111 kl.1630 født 09/10 Sergei 

Julie Kvaløy

VAKT Jazz 4.-6.klasse mandag kl.1830-1930 i B210 Maren 

Molly Sunnarvik

VAKT Jazz 4.-6.klasse mandag kl.1830-1930 i B210 Maren 

Klara Birkeland Juhlin

 

 

 

LØRDAG 02.04. KL 1630-1930

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Jøran)

Tuva Opdal

INSPISIENT (Jøran, Ksenia, Agnes)

Milla Sofie Hansen

BRANNVAKT LILLESAL (Stine)

Margrethe Fuglestad

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Stine)

Una Klippen

SMINKEGARDEROBEHJELP (Jøran, Agnes)

Ida Knudsen Vathne

VAKT GARDEROBEGANG (Sergei)

Eira Appeland

 

VAKT Jazz født 11/12 Tirsdag 16.30 F110 Jøran

Tiril Oftedal Sand

VAKT Jazz født 11/12 Tirsdag 16.30 F110 Jøran

Mathilde Nevland

VAKT Mandag 1530 og torsdag 1530 født i 07/10 B111 og B210 Sergei 

Morten Riskedal Bergsåker-Aspøy

 

VAKT Mandag 1530 og torsdag 1530 født i 07/10 B111 og B210 Sergei 

Victoria Andersland

VAKT Ballett født 11/12 torsdager 16:30 F111 Ksenia 

Sofie Skogdal

VAKT Ballett født 11/12 torsdager 16:30 F111 Ksenia 

Lucia Viviana Diaz-Whitty

VAKT Street tirsdag kl.1730 født i 2010/11 B111 Sergei 

 

 Jakob Skogøy Lea

 

VAKT Jazz født 10/11 torsdager 17:30 F111 Ksenia 

Live Bjerga

VAKT Jazz født 10/11 torsdager 17:30 F111 Ksenia 

Ellinor Kleppe

 

 

SØNDAG 03.04. KL 0830-1130

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Jøran, Ksenia)

Vilde Johnsen Tjessem

INSPISIENT (Jøran, Ksenia)

Berthine Sele

BRANNVAKT LILLESAL (Guro)

Anne Sofie Dahl

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Guro)

Linnea Furnes

SMINKEGARDEROBEHJELP (Jøran)

Rakel Olivia Andersen

VAKT GARDEROBEGANG  (Jøran)

Amalie Holstein Bull

VAKT Barnedans onsdag 16.30 B111 Paulo 

Abel Rostøl Hesby

VAKT Barnedans onsdag 16.30 B111 Paulo 

Lorenzo Jose Andres

VAKT Ballett født i 2015 Onsdag 15.30 B111 Paulo 

Laila Chen

VAKT Ballett født i 2015 Onsdag 15.30 B111 Paulo 

Atina Dzudovic

VAKT Street dance født 2014 Onsdag 16.30 F111 Guro 

Sophie Anh Le

VAKT Street dance født 2014 Onsdag 16.30 F111 Guro 

Adriana Kaulina

VAKT Jazz født 14/15 fredager 16:00 B111 Ksenia 

Julia Marie Dahl

VAKT Jazz født 14/15 fredager 16:00 B111 Ksenia 

Leonora Hellesøy

VAKT Ballett født 13/14 tirsdager 16:30 F111 Ksenia 

Ida Ommundsen

VAKT Ballett født 13/14 tirsdager 16:30 F111 Ksenia 

Carmen Estelle Tovslid

VAKT Street dance født 08/11 Mandag 17.00 F111 Guro 

Hannah Martinsen

VAKT Street dance født 8/11 Mandag 17.00 F111 Guro 

Emma Lovra Taylor

 

 

SØNDAG 03.04. KL 1130-1430

 

OPPGAVE

FORESATTE TIL

INSPISIENT (Jøran, Ksenia)

Frøydis Vaaland

INSPISIENT (Ksenia)

Leonora Sofia Teixeira

BRANNVAKT LILLESAL (Guro)

Rikke Rasmussen

BRANNVAKT GJESTEHAVN (Guro)

Mathilde Laland

SMINKEGARDEROBEHJELP (Sergei)

 

Hannah Mathea Aardal

 

VAKT GARDEROBEGANG (Paulo)

Rebekka Petrauskaite

VAKT Barnedans torsdag 16:30 B111 Paulo 

Tiril Myreng

VAKT Barnedans torsdag 16:30 B111 Paulo 

Oskar Artyushchenko

VAKT Ballett født 2015 Tirsdag 17.30 Jøran 

Mia Grønsund Bilstad

VAKT Ballett født 2015 Tirsdag 17.30 Jøran 

Avani Hebbar

VAKT Street dance født 2011 Mandag 18.30 F111 Guro 

Åshild Ravnås

VAKT Street dance født 2011 Mandag 18.30 F111 Guro 

Sofia Franca

VAKT Jazz nivå 1 født 09/10 Onsdag 19.00 F111 Guro 

Julie Rettedal

VAKT Street dance født 2013 Onsdag 18.00 F111 Guro 

Trygve Sandved-Klungtvedt

VAKT Street dance født 2013 Onsdag 18.00 F111 Guro 

Phillip Andersen

VAKT Street dance født i 2015 Torsdag 17.30 B111 Paulo 

Emily Amarachi

VAKT Street dance født i 2015 Torsdag 17.30 B111 Paulo 

Hedvig Haaland

 

 

Fant du

det du søkte etter?

Nei - kontakt oss på telefon eller mail.