Skip to the content
Menu

Når danser ditt barn? Prøveplan kulturhuset

FORDELING FORESTILLINGER OG PRØVEPLAN KULTURHUSET 

 

Se nedover på siden for når gruppen til ditt barn skal ha øving og forestilling. Ikke alle grupper har sceneprøver torsdag og fredag. 

Plan sceneprøver torsdag 31.3. kl 1500-1800 

Klokkeslett 

Nummer 

Gruppe(r) 

Ansvar/lærer 

1500-1525 

Folkeeventyr 

Street mand kl 1530 

Street mand kl 1630 

Street torsd kl 1530 

Sergei 

1525-1540 

Halling 

Street mand kl1800 

Sergei 

1540-1605 

Etter regnet 

Street onsd kl 1630 

Street onsd kl 1900 

Sergei 

1605-1620 

Nordlyset 

FoTa 

Jøran 

 

 

 

 

1630-1645 

I dovregubbens hall 

Samtidsdans nivå 3 torsd kl 1830 

Samtidsdans nivå 1 

 

Jøran 

1645-1700 

Maze 

Samtidsdans nivå 2 torsd kl 1645 

Agnes 

1700-1715 

Solveig venter på Peer 

Street mand kl 1900 

Tåspiss tord kl 1515 

Sergei 

Agnes 

1715-1730 

Peer Gynt og gutta 

Street tirsd kl 1600 

Sergei 

1730-1745 

Anitras dans 

Tåspiss torsd kl1515 

Agnes 

1745-1800 

Vikinger 

Street mand kl 1900 

Sergei 

 

Plan sceneprøver fredag 1.4. kl 1500-1630 

Klokkeslett 

Nummer 

Gruppe(r) 

Ansvar/lærer 

1500-1515 

Over havet 

Ballett nivå 2/3 tirsd kl1730 

Ksenia 

1515-1530 

Hjem mot nord 

Ballett nivå 3 tirsd kl 1930 

Ksenia 

1530-1545 

Solveig og venninnene hennes 

Jazz nivå 3 mand kl 1930 

Ksenia 

1545-1610 

Huldrene 

Jazz nivå 2 mand kl1530 

Jazz nivå 2 mand kl1930 

Guro 

1610-1625 

Pikene møter troll i skogen 

Ballett nivå 1 torsd kl1530 

Paulo 

 

 

 

 

 

 

 

Norge på tvers - 8 forestillinger; lørdag 2.4. kl 1030, 1330, 1530 og 1830, søndag 3.4. kl 1030, 1330, 1530 og 1800 

 

Lørdag kl 1030 – Guro, Maren og Ksenia (Jøran) 

Oppmøte kl 0845 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 0900-1000 

Følgende grupper deltar 

  • Street dance 09-10 onsdager kl 1530 i F111 Guro  
  • Barnedans mandag kl.1630-1715 i B210 Maren 
  • Jazz 8.-10.klasse mandag kl.1515-1630 i B210 Maren 
  • Jazz 2.-3.klasse mandag kl.1730-1830 i B210 Maren 
  • Ballett født 13/14 fredager kl 17:00 B111 Ksenia 
  • Ballett født 10/11 torsdager kl 18:30 F111 Ksenia 
  • FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran  
  • Samtidsdans torsdager kl 1645-1815 i F110 Agnes 

 

Lørdag kl 1330 – Stine, Maren og Sergei (Jøran) 

Oppmøte kl 1145 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 1200-1300 

Følgende grupper deltar 

  • Barnedans Tirsdager kl. 16.30 i B210 Stine 
  • Dans 5-10. Klasse Onsdager 14.15-15.15 Forsand Stine 
  • Street mandag kl.18 født 08/09 B111 Sergei 
  • Street torsdag født 2012 torsdag kl.1630 Sergei 
  • Street mandag kl.1630 født 09/10 Sergei 
  • Jazz 4.-6.klasse mandag kl.1830-1930 i B210 Maren 
  • FoTa onsdager kl 19.00 F110 Jøran 
  • Street tirsdag kl.1600 fra 9 B111 kl.Sergei 

 

Lørdag kl 1530 –Stine, Sergei, Agnes, Jøran 

Oppmøte kl 1500 

NB! Generalprøve/gjennomkjøring torsdag 31.3. kl 1830-1930 (oppmøte kl 1815) 

Følgende grupper deltar 

 

  • Jazzdans Tirsdager 17.30 i B210 Stine 
  • Streetdans onsdag kl.18 født 2011 B210 Sergei  
  • Street onsdag kl.1630 født 07/08 B210 Sergei 
  • Jazzdans Tirsdager født 09/10 kl. 18.30 i B210 Stine 
  • Street mandag kl.18 født 08/09 B111 Sergei 
  • Samtidsdans torsdager kl 1645-1815 i F110 Agnes 
  • Street mandag kl.19 fra 8klasse B111 Sergei 
  • FoTa onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

 

Lørdag kl 1830 – Jøran, Sergei og Ksenia  

Oppmøte kl 1645 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 1700-1800 

 

  • Jazz født 11/12 Tirsdag 16.30 F110 Jøran 
  • Street Onsdag kl.19 fra 9 klasse B210 Sergei 
  • Mandag 1530 og torsdag 1530 født i 07/10 B111 og B210 Sergei 
  • Ballett født 11/12 torsdager 16:30 F111 Ksenia 
  • Street tirsdag kl.1730 født i 2012 B111 Sergei 
  • Jazz født 10/11 torsdager 17:30 F111 Ksenia 
  • Street mandag kl.19 fra 8klasse B111 Sergei 
  • FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

 

Søndag kl 1030 – Paulo, Guro og Ksenia (Jøran)  

Oppmøte kl 0845 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 0900-1000 

 

  • Barnedans onsdag 16.30 B111 Paulo 
  • Paulo- Maling:  født i 2015 Onsdag 15.30 B111 Paulo 
  • Street dance født 2014 Onsdag 16.30 F111 Guro 
  • Street dance født 08-11 Mandag 17.00 F111 Guro 
  • Jazz født 14/15 fredager 16:00 B111 Ksenia 
  • Ballett født 13/14 tirsdager 16:30 F111 Ksenia 
  • FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 
  • Samtidsdans Nivå 3 født 06/04 Torsdag 18.30 F110 Jøran  

 

 

 

Søndag kl 1330 – Guro, Paulo og Jøran 

Oppmøte kl 1145 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 1200-1300 

 

  • Paulo – Bombehopp: torsdag 16:30 B111 Paulo 
  • Ballett født 2015 Tirsdag 17.30 Jøran 
  • Street dance født 2011 Mandag 18.30 F111 Guro 
  • Jazz nivå 1 født 09/10 Onsdag 19.00 F111 Guro 
  • Street dance født 2013 Onsdag 18.00 F111 Guro 
  • Paulo – Mangfoldige Norge født i 2015 Torsdag 17.30 B111 Paulo 
  • Paulo – Pikene møter troll i skogen: født i 07/08/09 Torsdag 15:30 B111 Paulo 
  • FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

 

 

 

Søndag kl 1530  (Ksenia, Sergei, Guro, Jøran, Paulo og Agnes) 

Oppmøte kl 1500 

NB! Generalprøve/gjennomkjøring for lag 1 fredag 1.4. kl 1700-1830 (oppmøte kl 1645) 

 

  • Jazz nivå 3 mandager 19:30 F110 Ksenia 
  • Street tirsdag kl.1600 fra 9 B111 kl.Sergei  
  • Jazz nivå 2 født 07-09 Mandag kl 19.30 F111 Guro 
  • Samtidsdans Nivå 1 født 09/12 Fredag 17.00 B210 & Samtidsdans Nivå 3 født 06/04 Torsdag 18.30 F110 Jøran  
  • Ballett født 12/13 Fredag 16.00 B210 Jøran 
  • Street mandag kl.19 fra 8 klasse B111 Sergei 
  • Ballett nivå 2/3 tirsdager 17:30 F111 Ksenia 
  • Tåspiss torsdag kl 1515-1645 i F110 Agnes 
  • Ballett nivå 3 tirsdager 19:15 F111 Ksenia 
  • Paulo jazz- Frost/icebreaker født i 13/14 Onsdag kl.17:45 B111 Paulo 
  • FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran  

 

 

Søndag kl 1800 (Ksenia, Sergei, Guro, Jøran, og Agnes) 

Oppmøte kl 1730 

NB! Generalprøve/gjennomkjøring fredag 1.4. kl 1830-2000 (oppmøte kl 1815) 

 

  • Jazz nivå 3 mandager 19:30 F110 Ksenia 
  • Street tirsdag kl.1600 fra 9 B111 kl.Sergei 
  • Jazz nivå 2 fra 8. klasse Mandag kl 15.30 F111 Guro  
  • Samtidsdans Nivå 1 født 09/12 Fredag 17.00 B210 & Samtidsdans Nivå 3 født 06/04 Torsdag 18.30 F110 Jøran 
  • Ballett født 12/13 Onsdag 16.30 F110 Jøran 
  • Street mandag kl.19 fra 8 klasse B111 Sergei 
  • Ballett nivå 2/3 tirsdager 17:30 F111 Ksenia 
  • Tåspiss torsdag kl 1515-1645 i F110 Agnes 
  • Ballett nivå 3 tirsdager 19:15 F111 Ksenia 
  • Jazz født 12/13 mandager 16:30 F110 Ksenia 
  • FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

Fant du

det du søkte etter?

Nei - kontakt oss på telefon eller mail.