Skip to the content
Menu

Garderobefordeling

Garderobefordeling  

 

Lørdag kl 1030 – Guro, Maren og Ksenia (Jøran) 

Oppmøte kl 0845 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 0900-1000 

Garderobe lillesal 

  • Street dance 09-10 onsdager kl 1530 i F111 Guro  
  • Barnedans mandag kl.1630-1715 i B210 Maren 
  • Jazz 2.-3.klasse mandag kl.1730-1830 i B210 Maren 
  • Ballett født 13/14 fredager kl 17:00 B111 Ksenia 
  • Ballett født 10/11 torsdager kl 18:30 F111 Ksenia 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

Garderobe 2 Samtidsdans torsdager kl 1645-1815 i F110 Agnes 

Garderobe 3 Jazz 8.-10.klasse mandag kl.1515-1630 i B210 Maren 

 

 

Lørdag kl 1330 – Stine, Maren og Sergei (Jøran) 

Oppmøte kl 1145 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 1200-1300 

Garderobe lillesal 

  • Barnedans Tirsdager kl. 16.30 i B210 Stine 
  • Street mandag kl.18 født 08/09 B111 Sergei 
  • Street torsdag født 2012 torsdag kl.1630 Sergei 
  • Street mandag kl.1630 født 09/10 Sergei 
  • Jazz 4.-6.klasse mandag kl.1830-1930 i B210 Maren 
  • Street tirsdag kl.1600 fra 9kl B111 Sergei  

 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

Garderobe 3 Dans 5-10. Klasse Onsdager 14.15-15.15 Forsand Stine 

 

Lørdag kl 1530 –Stine, Sergei, Agnes, Jøran 

Oppmøte kl 1500 

NB! Generalprøve/gjennomkjøring torsdag 31.3. kl 1830-1930 (oppmøte kl 1815) 

 

Garderobe lillesal 

  • Jazzdans Tirsdager 17.30 i B210 Stine 
  • Streetdans onsdag kl.18 født 2011 B210 Sergei  
  • Street onsdag kl.1630 født 07/08 B210 Sergei 
  • Jazzdans Tirsdager født 09/10 kl. 18.30 i B210 Stine 
  • Street mandag kl.18 født 08/09 B111 Sergei 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

Garderobe 2 Samtidsdans torsdager kl 1645-1815 i F110 Agnes 

Garderobe 3 Street mandag kl.19 fra 8.klasse B111 Sergei 

 

Lørdag kl 1830 – Jøran, Sergei og Ksenia  

Oppmøte kl 1645 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 1700-1800 

 

Garderobe lillesal 

  • Jazz født 11/12 Tirsdag 16.30 F110 Jøran 
  • Mandag 1530 og torsdag 1530 født i 07/10 B111 og B210 Sergei 
  • Ballett født 11/12 torsdager 16:30 F111 Ksenia 
  • Street torsdag kl.1630 født i 2012 B210 Sergei 
  • Jazz født 10/11 torsdager 17:30 F111 Ksenia 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

Garderobe 2 Street Onsdag kl.19 fra 9 klasse B210 Sergei 

Garderobe 3 Street mandag kl.19 fra 8.klasse B111 Sergei  

 

Søndag kl 1030 – Paulo, Guro og Ksenia (Jøran)  

Oppmøte kl 0845 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 0900-1000 

 

Garderobe lillesal 

  • Barnedans onsdag 16.30 B111 Paulo 
  • Ballett født i 2015 Onsdag 15.30 B111 Paulo 
  • Street dance født 2014 Onsdag 16.30 F111 Guro 
  • Jazz født 14/15 fredager 16:00 B111 Ksenia 
  • Ballett født 13/14 tirsdager 16:30 F111 Ksenia 
  • Street dance født 08-11 Mandag 17.00 F111 Guro 

 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran og samtidsdans nivå 3 Jøran 

 

Søndag kl 1330 – Guro, Paulo og Jøran 

Oppmøte kl 1145 

Generalprøve/gjennomkjøring kl 1200-1300 

 

Garderobe lillesal 

  • Barnedans torsdag 16:30 B111 Paulo 
  • Ballett født 2015 Tirsdag 17.30 Jøran 
  • Street dance født 2011 Mandag 18.30 F111 Guro 
  • Jazz nivå 1 født 09/10 Onsdag 19.00 F111 Guro 
  • Street dance født 2013 Onsdag 18.00 F111 Guro 
  • Street dance født i 2015 Torsdag 17.30 B111 Paulo 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran 

Garderobe 3 Pikene møter troll i skogen: født i 07/08/09 Torsdag 15:30 B111 Paulo 

 

Søndag kl 1530  (Ksenia, Sergei, Guro, Jøran, Paulo og Agnes) 

Oppmøte kl 1500 

NB! Generalprøve/gjennomkjøring for lag 1 fredag 1.4. kl 1700-1830 (oppmøte kl 1645) 

Garderobe lillesal 

  • Jazz nivå 3 mandager 19:30 F110 Ksenia 
  • Street tirsdag kl.1600 fra 9 B111 kl.Sergei  
  • Jazz nivå 2 født 07-09 Mandag kl 19.30 F111 Guro 
  • Samtidsdans Nivå 1 født 09/12 Fredag 17.00 B210  
  • Ballett født 12/13 Fredag 16.00 B210 Jøran 
  • Ballett nivå 2/3 tirsdager 17:30 F111 Ksenia 
  • Jazzdans født i 13/14 Onsdag kl.17:45 B111 Paulo 

 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran og Samtidsdans Nivå 3 født 06/04 Torsdag 18.30 F110 Jøran 

Garderobe 2 Ballett nivå 3 tirsdager 19:15 F111 Ksenia og tåspiss Agnes 

Garderobe 3 Street mandag kl.19 fra 8.klasse B111 Sergei 

 

 

Søndag kl 1800 (Ksenia, Sergei, Guro, Jøran, og Agnes) 

Oppmøte kl 1730 

NB! Generalprøve/gjennomkjøring fredag 1.4. kl 1830-2000 

Garderobe lillesal 

  •  Jazz nivå 3 mandager 19:30 F110 Ksenia 
  • Street tirsdag kl.1600 fra 9 B111 kl.Sergei 
  • Jazz nivå 2 fra 8. klasse Mandag kl 15.30 F111 Guro  
  • Samtidsdans Nivå 1 født 09/12 Fredag 17.00 B210  
  • Ballett født 12/13 Onsdag 16.30 F110 Jøran 
  • Ballett nivå 2/3 tirsdager 17:30 F111 Ksenia 
  • Jazz født 12/13 mandager 16:30 F110 Ksenia 

 

Garderobe 1 FoTa Onsdager kl 19.00 F110 Jøran og Samtidsdans Nivå 3 født 06/04 Torsdag 18.30 F110 Jøran 

Garderobe 2 Ballett nivå 3 tirsdager 19:15 F111 Ksenia og tåspiss Agnes 

Garderobe 3 Street mandag kl.19 fra 8.klasse B111 Sergei 

 

 

Fant du

det du søkte etter?

Nei - kontakt oss på telefon eller mail.